--

--
تبلیغات متنی Adwords

----------------------------------------
تبلیغات متنی در این مکان
برای افزایش رتبه سایت در گوگل
با رتبه 2 در گوگل - در تمامی صفحات
فرم سفارش
----------------------------------------

طراحی وب سایت آتی نگر
متفاوت ترین سیستم مدیریت سایت
مجری بیش از 500 وب سایت
www.Atinegarco.com

----------------------------------------
وب سایت تودی پرتال
پرتالی متفاوت به زبان انگلیسی
با معرفی بی از 1000 مقاله کاربردی
www.todayportal.com

----------------------------------------
خبرهای لحظه به لحظه ایران
قیمت طلا و سكه ، قيمت خودرو
پایگاه هوشمند خبری
www.Paygah.ir

----------------------------------------

 

10 راه استراتژیک برای به حداکثر رساندن منافع شما در وب سایتتان

نکته : کپی مطالب و مقالات محمد هلاکوئی با ذکر منبع نام نویسنده به همراه آدرس وب سایت هیچگونه اشکالی ندارد.

1. این نکته را به بازدیدکنندگان بگویید که بر روی وب سایت شما تمرکز کنند. به آنها توضیح دهید که در حال بازدید از سایت شما چه چیزهایی را می توانند انجام داده و یا چه اهدافی را می توانند به انجام برسانند. طبق آمارهای گرفته شده بیش از 65٪ افراد جهت مشاهده وب سایت ها چندین پنجره و یا تب باز می کنند و مهم است که بصورت دقیق وب سایت شما را ببینند و یا به آن متمرکز باشند.2. بازدید کنندگان خود را بصورت غیر مستقیم وادار نمایید تا در وب سایت شما احساس راحتی کنند.این جمله بدان معنی است که تمامی محتوای سایت به راحتی در دسترس باشد و برای رسیدن به صفحات مورد نظر به جای چند کلیک حداکثر با دو کلیک به صفحه مورد نظر برسند.

3- برای بازدیدکننده بسیار مهم است که در حال حاضر چه سایتی را مشاهده می کنند. آیا این وب سایت معتبر است یا خیر؟ سعی کنید از محتویات درست استفاد کنید و با بازدیدکننده خود صادق باشید. پیشنهاد می کنم که آدرس و کروکی محل کار خود را در قسمت ارتباط با ما وارد کرده تا بازدیدکننده از مکان شما با خبر باشد. فراموش نکنید چنانچه شما ازصندوق پستی استفاده می کنید، ممکن است بازدید کنندگان به شما اعتماد نکنند.

۴. سیستم پرسش و پاسخ را در وب سایت خود بصورت گروه بندی راه اندازی کنید.بر روی پست الکترونیکی سیستم پاسخگوی خودکار تعبیه کنید. این سیستم بصورت رایگان بر روی بسیار از هاست ها وجود دارد و مشتریان از آن بی خبر هستند.

۵. فضای تبلیغاتی در وب سایت های انجمن ، تالارگفتگو و مهمتر از آن شبکه های اجتماعی را خریداری نمایید. آنها معمولا بر حسب موضوع فعالیت ،مرتب شده اند به نحوی که تبلیغات شما به طرز قابل توجهی هدفمند می شود. پیشنهاد می شود جهت اطمینان از بازدهی ،برای اولین بار فضای تبلیغاتی را یک ماهه خرید کنید و پس از رضایت کامل هر مدتی که خواهان آن هستید تمدید کنید.
 
6. خبرنامه رایگان را برای ایجاد Opt-inخود در لیست شروع کنید. عنوانی را ایجاد نمایید که توجه خوانندگان را جلب کند. به مشتریان خود خدمات رایگان ارائه کنید و در ازای دانلود آن فایل ، آدرس ایمیل های مشتریان را جمع آوری کنید.

7. وب سایت خود و خبرنامه ایمیل را به زبان های مختلف ارتقاء دهید. این عمل بازار هدف را  به طور کلی افزایش خواهد داد.

8. همیشه نمونه کار و یا نمونه پروژه و محصولات خود را در سایت بصورت دقیق به همراه تصویر و یا فیلم قرار دهید. فراموش نکنید که نام مشتریان خود را در وب سایت قرار دهید. با اعمال این روش مشتریان راحت تر شما را انتخاب می کنند.

9. به خاطر داشتنه باشید که همیشه حق با مشتری شما است ، حتی اگر چنین چیزی صحت نداشته باشد. همه اختلافات را به سرعت و  بدون دردسر حل و فصل نمایید. مشتریان نیروی حیاتی در کسب و کار شما  محسوب می شوند و در وب سایت خود به مشتریان خود توجه زیادی داشته باشید.

10.سعی کنید اگر هر روز نمی توانید وب سایت خود را بروز کنید حداکثر هفته ای یکبار مقاله و یا یک خبر مهم مرتبط با فعالیت خود در وب سایت قرار دهید. با اعمال این روش اعتبار شما نزد موتورهای جستجو بیشتر می شود.

نویسنده و منبع: محمد هلاکوئی

در کنار مهندس بهروز افشار

در حضور دکتر احمد روستا پدر بازاریابی ایران

ورود به سایت